Hlavní obsah

Seznam Zprávy • sobota 11. července. Svátek má Olga.

Roušky hlásí velký návrat. V Česku i ve světě

Deset dní bylo Česko, vyjma některých předurčených regionů, bez roušek. Nyní se vrací na Kutnohorsku. Podobně povinné zakrývání nosu a úst zavádí řada zemí po celém světě včetně těch, kde se roušek už stihli zbavit.

Z čeho žije Babišův květinář? Oficiálně jsou jeho poměry víc než skromné

Česko má dvě vlády. Jednu z nich nám závidí celá Evropa

Zemřel herec Svatopluk Matyáš

Nemocná rychlobruslařská šampionka zemřela

Mistryně světa a Evropy v rychlobruslení na krátké dráze Lara van Ruijvenová po krátké nemoci ve věku 27 let zemřela v nemocnici ve francouzském Perpignanu. O úmrtí olympijské medailistky, u níž se v červnu při soustředění v Pyrenejích projevilo autoimunitní onemocnění, informoval nizozemský svaz.

Absolutní fiasko! Los evropských pohárů se proměnil v pořádnou ostudu

Dřina pro biatlonisty. A Koukalová vystavila zadek v plavkách

Co můžete řídit s řidičákem skupiny B, jaká jsou omezení u papírů na motorku a od kolika let smíte za volant traktoru? Průvodce řidičskými průkazy

Tušíte, co vše smíte řídit s oprávněním skupiny B? Jenom auto to není. A co motorky? Víte, že určité kubatury mají svá pravidla i náležitosti? Abyste se v řidičácích vyznali, připravili jsme si pro vás kompletní manuál, po kterém už nebudete pochybovat. Tak si v tom pojďme udělat pořádek.

Škoda Slavia bude nový otevřený vůz značky! Proč nese tento název a kdo ji staví?

Nej kombíky z bazaru, které jsou srovnatelné, nebo lepší než Octavia! Které auto je spolehlivější, které má větší kufr a které líp jezdí?

Automaticky nekonečně načítané články
Následují automaticky nekonečně načítané články. Zde je můžete přeskočit.
0
  Skok před automaticky načítané články.

  Rádio

  Střelec
  Nedejte se rozhodit reakcemi okolí na vaše pracovní úspěchy. Někdo opravdu může být zhrzený a zklamaný sám ze sebe, ale zkritizuje vás. Bude vás to mrzet, a pokud máte chuť se bránit, zvolte mírné a asertivní jednání. Jste přece na jiné úrovni.
  Celý horoskop »
  od 01:50do 02:45BolkovinyČT 1