ANKETA: Letní prázdniny jsou tady. Jak je trávili Olomoučané dříve?
Před 19 minutami
Nekonečné dny venku, koupaliště, tábory nebo prarodiče na vesnici. Jak na letní prázdniny vzpomínají lidé v ulicích Olomouce a co by dělali, kdyby jim někdo dnes věnoval dva měsíce volna?







































































































































































